Koduleht

Paintpro Painting koduleht


Koduleht: paintpropainting.com.au
Tellija: Paintpro Painting Services
Eesmärk: Luua kliendi ettevõttele virtuaalne identiteet.
Kas koduleht on veel aktiivne? Ei


Projekti väljakutse

Minu seekordseks kliendiks oli üks tubli alustav ettevõte Austraaliast, kelle põhitegevus hõlmas ehitusvaldkonda.
Projekti algul puudus kliendil ettekujutus selle kohta, milline peaks olema tema virtuaalne identiteet, kuna eelnev kogemus kodulehe valdkonnas puudus.

Kliendi põhimure oli, et on vaja kasvatada ettevõtte nähtavust online keskkonnas ning seega oli ju ka esimene loogiline samm luua endale korralik ja kergesti arusaadav koduleht. Antud projektis usaldas klient meid 100% ja andis mulle nn “vabad käed”.

Kodulehe väljatöötamisel pidin korralikult süvenema kliendi teenuse spetsiifikasse ja tegema kõik nii, et valmiv koduleht oleks müüv ning täidaks püstitatud eesmärke.


Lahendus

Arendasin kodulehe, mis täitis minu kliendi eesmärke arvestades siinkohal tema sihtgrupiga ja nende harjumustega. Selle tulemusel panin kokku lihtsasti hallatava klassikalise nn “visiitkaart kodulehe”, kus leidus infot ettevõtte ja tehtud tööde kohta ning oli võimalik otse kodulehelt ka soovikorral päring saata.

Kuna minu kliendil polnud väga palju sobivat pildimaterjali, millega veebilehte kaunistada, tuli minna teist teed. Seekord panin rohkem rõhku värvidele ja kuna tegu on maalriteenuseid pakkuva ettevõttega, siis oli see ka ju üsna asjakohane.

Kodulehel oli ka võimalus tutvuda teenusepakkuja, ettevõtte tugevustega ning lugeda pikemalt teenuste kohta, mida oli võimalik tellida.

Kodulehe arendusel panin suurt rõhku sellele, et see töötaks kiirelt, turvaliselt ja oleks ilus nii mobiilis kui ka tavaarvuti ekraanil.