Koduleht

Butterfly Cocktail Catering koduleht


Koduleht: kokteilid.ee
Tellija: Cocktail Catering OÜ
Eesmärk: Luua kliendi ettevõttele koduleht ja seda ka jooksvalt koguaeg täiendada.
Kas koduleht on veel aktiivne? Jah.
Lisainfo: Tegu on minu esimese kodulehe projektiga. Algne koduleht on tänapäevaks muutunud. Haldan ja arendan igapäevaselt nende kodulehte paremaks.


Projekti väljakutse

Minu kliendil puudus korralik online turunduskanal ehk koduleht meie koostöö algul. Kunagi eelnevalt oli see küll kenasti olemas olnud, kuid ajahammas oli sellega juba ammu 1:0 teinud.
Projekti alguses ei olnud meil ei vana kodulehe näidist ega ka konkreetset plaani kliendi poolt, et milline võiks olla uus koduleht. Seega tuli kogu kuvand ja funktsionaalsus mul endal välja mõelda.

Kodulehe väljatöötamisel pidin korralikult süvenema kliendi teenuse spetsiifikasse ja tegema kõik nii, et valmiv koduleht oleks müüv ning täidaks püstitatud eesmärke.
Klient soovis, et koduleht oleks kergesti arusaadav, ilus ja huvi korral saaks kodulehe külastaja lihtsa vaevaga otse kodulehelt ühendust võtta või saata päringut. Samuti soovis minu klient, et saaks potentsiaalsele huvilisele anda läbi oma kodulehe vajaliku infot nende oskuste, teenuste ja kredibiilsuse kohta.

Väga olulisel kohal oli uue kodulehe projekti alguses turvalisus, lihtne kodulehe haldamine ning jätkusuutlikus.


Lahendus

Arendasin kodulehe, kus suur rõhk oli piltidel ja väiksem rõhk tekstil. Kes ikka viitsib nii väga kohe lugeda. Õnneks on minu kliendi tegevisvaldkond seotud ilusate isuäratavate kokteilide tegemisega, seega pildimaterjaliga väga raskusi ei olnud. : )
Üks ilus kokteilipilt annab edasi rohkem kui 1000 sõna või kuidas see nüüd oligi…

Värvivalikus lähtusime juba eelnevalt loodud logo värvidest, mis väjendavad meelelahutust, rõõmu ja lõõgastumist. Ise me arvame, et sellised emotsioonid peaksid tekkima küll, kui seda valminud kodulehte külastada.

Lisaks ilusatele piltidele ja värvidele lisasin ka kõigile lehtedele vajaliku kontaktivormi, mille kaudu saab potentsiaalne huviline otse kodulehelt saata päringu kliendi e-maili postkasti. Päringuvormis on juba ka mõned eelküsimused, mille vastamine aitab ära teha esmase klienditeeninduse ning edasine suhtlus on juba kiirem ja sisukam.

Kodulehel on ka võimalus tutvuda teenusepakkuja töötajatega ning lugeda pikemalt teenuste kohta, mida on võimalik tellida.

Pärast lehe valmimist oleme koostöös kliendiga väga palju muutnud kogu algse kodulehe sisu ja ülesehitust. Selle peamine põhjus on see, et ettevõtte areneb pidevalt ning seepärast on ka vaja teha muudatusi kodulehel.

Selle sama ettevõttega kes tellis selle kodulehe projekti on ka seotud veel lisaks minu projektid BSH Kokteilikoolituse maandumisleht, Butterfly Cocktail Catering sotsiaalmeedia & digiturundus ja kokteilid.ee e-pood


Pilte vanemast versioonist