Koduleht

Crossfit Kuubik koduleht


Koduleht: crossfitkuubik.ee
Tellija: CFK OÜ
Eesmärk: Luua kliendi ettevõttele virtuaalne identiteet ehk koduleht koos broneerimise infoga
Kas koduleht on veel aktiivne? Jah.


Projekti väljakutse

Minu kliendiks oli ettevõte, kes alles alustas oma tegevust. See tähendab seda, et eelnevat kodulehte ei olnud ning pidin alustama oma tööd täiesti algusest. Kliendil olid olemas juba logo ja kirjastiilid, mis andsid mõned mõtted, milline peaks olema disainisuund. Kuid kliendil endal selge nägemus puudus, seega tuli see töötada välja minul.

Klient soovis, et kodulehe külastajad saaksid kodulehelt informatsiooni trennide ja muude teenuste kohta ning saaksid ka broneerida aega treeningusse. Lisaks sellele soovis klient ka tegeleda sisuturundusega ehk siis kirjutada aegajalt kasulikke artikleid oma valdkonnast. Seda mitte kohe, kuid selline võimalus peaks olema tulevikus.

Väga olulisel kohal olid uue kodulehe projekti alguses turvalisus, lihtne kodulehe haldamine ning jätkusuutlikkus. Samuti peab koduleht olema kasutatav väga hästi mobiilis.


Lahendus

Arendasin kodulehe, kus suur rõhk on lihtsal navigeerimisel ja lihtsasti hallataval menüül. Kodulehe külastajaid tervitab esileht, kus on lühidalt info, mida tal esmainfo jaoks kõige rohkem võiks vaja minna. Külastaja saab kiiresti informatsiooni, kas treeningutes on vabu kohti või kui on uus klient, siis saab tutvuda kohe ka selgelt välja toodud hinnakirjaga.

Küsimuste jaoks on kodulehe jaluses ka kontaktivorm, millelt saab lihtsasti, ilma kodulehelt lahkumata, kirjutada otse Crossfit Kuubik info e-posti aadressile.
Nagu ikka, kodulehe arendusel panime suurt rõhku sellele, et see töötaks kiirelt, turvaliselt ning oleks ilus nii mobiilis kui ka tavaarvuti ekraanil.