Koduleht

Koristustiim koduleht


Koduleht: koristustiim.ee
Tellija: M-Event OÜ
Eesmärk: Luua uus koduleht.
Kas minu tehtud koduleht on veel aktiivne(2022 alguse seisuga)? Jah.


Projekti väljakutse

Seekordne klient vajas täiesti uut kodulehte. Kui me kohtusime, siis oli ettevõte suhteliselt oma algusjärgus ning selleks, et alustada enda turundamist ka digimaailmas oli vaja luua koduleht, kus tutvustada enda teenuseid.

Kindlasti pidi olema kodulehele võimalik lisada tehtud töid piltide ja videodena ning anda mugav kuid sisukas ülevaade pakutavate teenuste kohta.
Kodulehelt pidi saama ka mugavalt saata päringut, kui külastaja leiab midagi mis teda huvitab.
Nagu ka paljudes teistes valdkondades oli ka käesoleva kliendi sihtgrupile vaja luua kergesti hallatav ja hästi arusaadav koduleht.


Lahendus

Tutvusin antud valdkonnas juba tegutsevate ettevõtete kodulehtedega ning selgitasin välja, mis on põhilised argumendid, mida antud valdkonna leht peab oma külastajale pakkuma.

Kodulehe ülesehitus sai tehtud lihtne ja klassikaline, ikka selleks, et kodulehe külastaja oskaks kergesti ülesse leida teemad, mis teda huvitavad. Kodulehelt on kerge võtta ühendust teenusepakkujaga. Seda saab teha nii päringuvormilt, mis on kodulehel, kui ka otse Facebook Messengeri liidese abil. Viimane tähendab seda, et kodulehe külastaja saab otse kodulehelt kirjutada küsimused ja soovid teenusepakkuja Facebook Messengeri postkasti.

Kodulehe loomisel panin loomulikult rõhku ka sellele, et see oleks loodud nii, et oleks kasutatud võimalikult palju kaasaegse veebilehe loomise põhimõtteid. Eriti oluline aspekt oli kiiruse ja turvalisuse teema ning see, et koduleht oleks ka kasutatav nii mobiilis kui ka tahvelarvutis.