Koduleht

Trustek koduleht


Koduleht: trustek.ee
Tellija: Trustek OÜ
Eesmärk: Luua kliendi ettevõttele virtuaalne identiteet ehk koduleht.
Kas koduleht on veel aktiivne? Jah.


Projekti väljakutse

Minu seekordne klient oli ettevõte kes tegutseb väga laia haardega ehitusvaldkonnas. Lai haare igasmõttes kuid eriti just rahvusvaheline haare. See oli ka kliendi üks soove, et leht oleks väga mitmes keeles ja suudaks kõnetada nende kliente erinevatel turgudel.

Lisaks mitmekeelsusele soovis klient, et kodulhel oleks võimalik näidata tehtud töid mis näitab nende oskusi ning lisaks sellele ka kaart mis illustreeriks seda kus ja kui palju on projekte läbi viidud.

Kodulehel pidi ka olema hinnapäringu vorm mis ei ole küll mega detailne kuid siiski mõned küsimused soovisid nad enne kliendiga ise ühendust võtmist teada saada. Näiteks kus ja millal ning mis mahus see projekt saab olema mida kodulehe külastaja päringuna saadab.


Lahendus

Peale põhjaliku internetiavarustes surfamist ja sama valdkonna konkurentide veebilehtedega tuvumist oli mul täpselt selge missugune peaks olema minu kliendi tulevane koduleht. Just selleks, et see aitaks neil võimalikult hästi müüa oma toodet erinevatel turgudel.

Kodulehe värvitoonide kasutasin jube eelneval vanal kodulehel kasutatud kombot mis on iseloomulik ettevõtte värvi loogikaga. Kodulehele sai lisatud suur hulk erinevaid võõrkeeli. Siinkohal kätkes kogu minupoolne teenud ka selle sisu sisestamist. Seega oli tegu “võtmed kätte” lahendusega.

Tehtud tööde lehele sai loodud galerii kus on pildid valminud projektidest ning ka interaktiivne Google Map liides mis võimaldab kliendil lisada kaardi PIN-e mis näitavad kus on juba valminud projektid aset leidnud.

Loomulikult pöörasin kogu kodulehe loomise juures suurt rõhku turvalisusele kui ka sellele, et koduleht oleks kiire ja töökindel.