Koduleht

Ervet Kiolein koduleht


Koduleht: ervetkiolein.ee
Eesmärk: Vana kodulehe uuendamine ja parem portfoolio kokkuvõte
Kas koduleht on veel aktiivne? Jah.


Projekti kirjeldus

Tegu on minu enda kodulehe 3. versiooniga. Olen neid muutnud kuna pole olnud päris kindel milline see enda koduleht siis ikkagi olema peaks.

Esimene versioon oli rohkem umbisikuline, ehk see oli siis firma/brändi koduleht. Kõik tekstid ja muu sisu oli esitatud nii, et kodulehe külastaja suhtleb lehte uurides firmga mitte ei tutvu persooniga.

Teises versioonis läksin juba rohkem isiku persooni brändi tugevdamisele, ehk koduleht tutvustas juba rohkem mind isikut kuid teenuste osa oli välja toodud kitsamalt. Ma tegelsin kodulehelt saadava info põhjal ainult kodulehtede tegemisega.

Kolmanda versiooni tegin täielikult enda portfoolio ja isiku tutvusamiseks. See on justkui CV mille abil proovin enda oskuseid ja teadmisi tutvustada uutele potensaalsetele koostööpartneritele.


ervet kiolein portfoolio kodulehe avalehe vaade

Kodulehest ja protsessist

Tegu on minu portfoolio lehega mis on 100% minu enda kätetöö. Esimese asjana panin Figams kokku disianifailid mille abil kirjutasin valmis HTML ja CSS raamistiku. Disaini loomisel võtsin kokku erinevaid ideid internetist sarnaste eesmärkidega kodulehtedelt ning vormindasin need sobival kujul enda disianiks mis mulle meeldiks.
Disainiraamistiku valmides liitsin need failid kokku WordPress sisuhaldustarkvaraga ja tegin sealses keskkonnas vajalikud tööd.
Seejärel panin kokku sisumaterjalid mis koosnesid erinevatest tekstidest ja tehtud töödest ehk portfooliost.