Maandumisleht

Cocktail Catering e-pood


Koduleht: kokteilid.ee/pood
Tellija: Cocktail Catering OÜ
Eesmärk: Luua kliendi ettevõtte kodulehele ajutine tellimiskeskkond/e-pood
Kas koduleht on veel aktiivne? Ei, tegu oli ajutise projektiga.


Projekti väljakutse

Minu kliendil tekkis seoses ülemaailmse viirusepuhangud olukord, kus tema ärimudel enam ei töötanud. Seda sellepärast, et tema peamine tegevusvaldkond on erinevate suurustega üritustel baarmeni ja kokteilindusega seotud teenuste pakkumisega. Kuna ühtegi üritust enam lähiajal ei toimu, siis tuli kiiresti ümber opereerida kogu siiamaani toimunud offline äri ning hakata mõtlema kuidas kolida oma tegemised internetti.

Siinkohal on erinevaid võimalusi, kuid kindlasti üks elementaarsemaid on e-pood. Antud olukorras oli peamine väljakutse see, et mida hakkab üks kokteilinduse ja baarindusega tegelev ettevõtte e-poes müüma?


Lahendus

Tänu minu kliendi loovale mõtlemisele jõudsime ruttu sinna, et e-poes saab müüa ju kokteile, just samamoodi nagu tavaliselt tellitakse koju restoranitoitu.
Ehitasin nende juba olemasolevale kodulehele, mis siiani oli suunatud teenuste tutvustamisele ning päringute saamisele, juurde e-poe liidese mille kaudu saab e-poodi jõudnud klient tellida omale sobivad kokteilid.

Samuti on toodete juures tipp-baarmeni soovitused kuidas antud kokteili kõige paremini serveerida ja tarbida kodustes tingimustes. Ehk siis kuidas saada koju tellitud kokteilist serveerida omale sama hea kokteili, kui seda teha baaris või mõnel muul üritusel.

E-poe liidese loomisel arvestasin ka seda, et kui kliendile selle üle annan, siis saab ta seda ka väga lihtsasti ise hallata.