Koduleht

Archouse koduleht


Koduleht: archouse.ee
Tellija: Archouse OÜ
Eesmärk: Luua kliendi ettevõttele virtuaalne identiteet ehk koduleht.
Kas koduleht on veel aktiivne? Ei


Projekti väljakutse

Seekordne projekt oli “brand new” kodulehe loomise projekt. See tähendab, et minu kliendil polnud kodulehest rohkem olemas kui ainult domeen.

Kodulehe eesmärk pidi olema enda teenuste turundamine Skandinaavia turule. Minu kliendi tegevusalaks on ehitusvaldkond, mis tähendab, et oskustest räägib kõige paremini tehtud tööde osa. Seega tuli luua ülevaatlik leht, kus on mugav vaadata tehtud töid ja teenuseid mida teenusepakkuja pakub.

Kuna kodulehe sihtgrupiks, ehk siis kellele teenust soovitakse müüa, on enamasti Skandinaavia riigid siis tuli kindlasti arvestada ka disainis nende riikide kodulehe kasutajate eelistustega.
Lisaks sellele pidi koduleht olema mitmekeelsuse võimalusega ning väga oluline oli, et leht oleks ka mobiilis mugavalt kasutatav.


Lahendus

Peale põhjalikku analüüsi antud valdkonna kohta panin kokku lihtsalt hallatava kodulehe. Lihtne on mõlemi jaoks, nii kodulehe külastajale kes leiab kiiresti info teenuste ja tehtud tööde kohta kui ka sellele kes peab nt edaspidi kodulehe tehtud töid juurde lisama või muutma.

Lisaks sellele saab kodulehe külastaja soovi korral saata päringu otse läbi kodulehe.
Kodulehe disain sai tehtud puhas, mis iseloomustab Skandinaavia stiili. Peamine rõhk on pandud piltidele ja tekstifontidele ning meelega on jäetud ka palju valget ruumi/õhku.

Loomulikult on rakendatud töös kõiki kaasaegse kodulehe loomise põhimõtteid, mis kätkevad turvalisust ja kiirust ning mobiilset disaini.