Koduleht

Vanamaja koduleht


Koduleht: vanamaja.ee
Tellija: Maverick OÜ
Eesmärk: Luua uus koduleht.
Kas koduleht on veel aktiivne? Jah


Projekti väljakutse

Minu seekordsel kliendil oli juba olemasolev koduleht, kuid selle “parim enne” oli juba ammu möödas ning põhieesmärk, päringute kogumine, oli peatunud. Lisaks polnud koduleht enam hallatav, turvaline ega loomulikult ka mobiilisõbralik.

Seega oligi vaja luua uus koduleht, mille kaudu saaks paremini jõuda enda klientideni ning saada kätte nende väärtuslikud päringud. Kodulehel pidi arusaadavalt olema info teenuste kohta ning et oleks võimalik üles leida vajalikud kontaktid, kellega soovi korral ühendust võtta.
Lisaks sellele pidi koduleht olema mitmekeelsuse võimalusega ning väga oluline oli, et leht oleks ka mobiilis mugavalt kasutatav.


Lahendus

Peale põhjalikku analüüsi antud valdkonna kohta panin kokku lihtsalt hallatava kodulehe. Lihtne on mõlemi jaoks, nii kodulehe külastajale kes leiab kiiresti info kui ka selle haldajale. Haldajale sai loodud keskkond, mis on väga paindlik tuleviku ideede osas.

Ehk siis tegu pole valmis “kastiga” vaid soovi korral saab kodulehe haldaja mugavalt kodulehele luua juurde uusi lehti, plokke, muuta pilte jne.
Kodulehe disain on vaadatav nii arvutis kui ka mobiilis ning rõhku on pandud, et koduleht vastaks kõigile kaasaegsetele turvanõuetele.

Kodulehele sai loodud teenuste sisulehed ning väga paljude võimalustega hinnapäring, mille abil saab edastada kodulehe külastaja olulisemad küsimused hinnapäringu koostamise tarbeks. Peamine eesmärk, mis sai ka täidetud on see, et kodulehe külastaja saab nüüd saata kerge vaevaga hinnapäringuid.