Koduleht

DDstuudio koduleht


Koduleht: ddstuudio.ee
Tellija: DDStuudio
Eesmärk: Luua kliendi ettevõttele uus virtuaalne identiteet ehk koduleht.
Kas koduleht on veel aktiivne? Jah


Projekti väljakutse

Minu seekordne klient oli pulmakorralduse teenuse pakkumisega tegelev ettevõte nimega DDStuudio. Kliendiga esimest korda kohtudes oli tal juba olemas koduleht, mis tegi kenasti oma tööd, kuid tema “best before” oli lihtsalt läbi saanud ning tuli teha otsus uue ja kaasaegse kodulehe loomise kasuks.

Uus koduleht pidi hästi edasi andma emotsioone, mida antud valdkonnas on väga palju. Selleks edasiandmise võimaluseks on loomulikult pildid ja videod, mida kodulehel külastajad saavad imetleda… 🙂

Kuna klient tegeleb aktiivselt ka interneti turundusega, siis oli vaja kindlasti ka kodulehe blogi või siis kasuliku lugemise osa, et saaks oma tulevastele klientidele põnevat infot jagada ning seeläbi pakkuda väärtust.


Lahendus

Kodulehe välimuse loomisel kasutasin paari kliendi poolt edastatud ideed, mille ta oli eelnevalt internetist välja otsinud.

Peamine oli see, et kõik peab olema “puhas” ja selgesti arusaadav. Samuti see, et oleks lihtne ja hõlpsasti kasutatav ning et kogu info oleks kergesti leitav. Loomulikult on kodulehe arendamisel pööratud suurt rõhku, et leht oleks kiire, kiire ja veelkord kiire.
Lisaks sellele on kasutatud ka kõiki asjakohaseid turvanõudeid, mida üks tänapäeva veebileht peab kasutama.