Cocktail Catering kokteilikoolituse landing page

Projekt

Koduleht: kokteilikoolitus.kokteilid.ee
Tellija: Cocktail Catering OÜ
Eesmärk: Landing page

Lahendus

“Joonistasin” saadud info põhjal valmis veebilehe disaini, kuhu paigutasin enda arust loogiliselt info, mille klient oli mulle esitanud. Seejärel vormistasin kogu valminud visuaali koduleheks ning lõin ka mugava registreerimisvormi, mille kaudu saavad huvilised enda soovist teada anda.
Lahendus sai loodud väga ruttu ning hakkas oma eesmärki kohe täitma, registreeringuid koguma, umbes 5 minutit peale selle live-i minekut.

Projekti väljakutse

Selle projekti peamine nö väljakutse oli see, et seda on vaja teha kiirelt. Kuna keerulisele piirangute ajale tuli kiirelt veel lisa siis selleks, et oma äriga üldse ellu jääda on vaja olla loov ning mõelda uusi lähenemisi. Selleks, et oma idee klientideni viia on väga hea vahend üheleheline veebileht, kus saad kiirelt anda edasi mingi ürituse, kampaania vms info ning soovi korral ka saada kohene, kas tagasiside või registreering. Minu kliendi soov oli korraldada lähiajal online keskkonnas kokteilikoolitus ning selle jaoks oli vaja registreerimise vormi ja lehte, kus oleks lisainfo koolituse sisu kohta. Loomulikult oli tal seda vaja juba “eilseks”.

Tulemus

Valminud kodulehega saad tutvuda siit:

Alustame koostööd