Paintpropainting.com.au

Projekt

Koduleht: paintpropainting.com.au
Tellija: Paintpro Painting Services
Eesmärk: Luua kliendi ettevõttele virtuaalne identiteet.

Projekti väljakutse

Minu seekordseks kliendiks on üks tubli alustav ettevõte Austraaliast, kelle põhitegevus hõlmab ehitusvaldkonda.

Projekti algul puudus kliendil ettekujutus selle kohta, milline peaks olema tema virtuaalne identiteet, kuna eelnev kogemus kodulehe valdkonnas puudus.

Kliendi põhimure oli, et on vaja kasvatada ettevõtte nähtavust online keskkonnas ning seega on ju ka esimene loogiline samm luua endale korralik ja kergesti arusaadav koduleht. Antud projektis usaldas klient meid 100% ja andis mulle nn “vabad käed”.

Kodulehe väljatöötamisel pidin korralikult süvenema kliendi teenuse spetsiifikasse ja tegema kõik nii, et valmiv koduleht oleks müüv ning täidaks püstitatud eesmärke.

Lahendus

Arendasime kodulehe, mis täidaks meie kliendi eesmärke arvestades siinkohal tema sihtgrupiga ja nende harjumustega. Selle tulemusel lõime lihtsasti hallatava klassikalise nn “visiitkaart kodulehe”, kus leiab infot ettevõtte ja tehtud tööde kohta ning on võimalik otse kodulehelt ka soovikorral päring saata.

Kuna minu kliendil polnud väga palju sobivat pildimaterjali, millega veebilehte kaunistada, tuli minna teist teed. Seekord panime rohkem rõhku värvidele ja kuna tegu on maalriteenuseid pakkuva ettevõttega, siis on see ka ju üsna asjakohane.

Kodulehel on ka võimalus tutvuda teenusepakkuja, ettevõtte tugevustega ning lugeda pikemalt teenuste kohta, mida on võimalik tellida.

Kodulehe arendusel panin suurt rõhku sellele, et see töötaks kiirelt, turvaliselt ja oleks ilus nii mobiilis kui ka tavaarvuti ekraanil.

Tulemus

Valminud kodulehega saad tutvuda siit:

Mõned pildid valminud projektist

Alustame koostööd