Kokteilid.ee

Projekt

Koduleht: www.kokteilid.ee
Tellija: Cocktail Catering OÜ
Eesmärk: kokteilid.ee uus koduleht luua

Projekti väljakutse

Meie kliendil puudus korralik online turunduskanal ehk koduleht. Kunagi eelnevalt oli see küll kenasti olemas olnud, kuid ajahammas oli sellega juba ammu 1:0 teinud.

Projekti alguses ei olnud meil ei vana kodulehe näidist ega ka konkreetset plaani kliendi poolt, et milline võiks olla uus koduleht. Seega tuli kogu kuvand ja funktsionaalsus meil välja mõelda.

Kodulehe väljatöötamisel pidime korralikult süvenema meie kliendi teenuse spetsiifikasse ja tegema kõik nii, et valmiv koduleht oleks müüv ning täidaks püstitatud eesmärke.

Klient soovis, et koduleht oleks kergesti arusaadav, ilus ja huvi korral saaks kodulehe külastaja lihtsa vaevaga otse kodulehelt ühendust võtta või saata päringut. Samuti soovis meie klient, et saaks potentsiaalsele huvilisele anda läbi oma kodulehe vajaliku infot nende oskuste, teenuste ja kredibiilsuse kohta.

Väga olulisel kohal oli uue kodulehe projekti alguses turvalisus, lihtne kodulehe haldamine ning jätkusuutlikus.

Lahendus

Arendasime kodulehe, kus suur rõhk on piltidel ja väiksem rõhk tekstil. Kes ikka viitsib nii väga kohe lugeda. Õnneks on meie kliendi tegevisvaldkond seotud ilusate isuäratavate kokteilide tegemisega, seega pildimaterjaliga väga raskusi ei olnud. : )

Üks ilus kokteilipilt annab edasi rohkem kui 1000 sõna või kuidas see nüüd oligi…

Värvivalikus lähtusime juba eelnevalt loodud logo värvidest, mis väjendavad meelelahutust, rõõmu ja lõõgastumist. Ise me arvame, et sellised emotsioonid peaksid tekkima küll, kui seda valminud kodulehte külastada.

Lisaks ilusatele piltidele ja värvidele lisasime ka kõigile lehtedele vajaliku kontaktivormi, mille kaudu saab potentsiaalne huviline otse kodulehelt saata päringu meie kliendi e-maili postkasti. Päringuvormis on juba ka mõned eelküsimused, mille vastamine aitab ära teha esmase klienditeeninduse ning edasine suhtlus on juba kiirem ja sisukam.

Kodulehel on ka võimalus tutvuda teenusepakkuja töötajatega ning lugeda pikemalt teenuste kohta, mida on võimalik tellida.

Kodulehe arendusel pandime suurt rõhku sellele, et see töötaks kiirelt, turvaliselt ja oleks ilus nii mobiilis kui ka tavaarvuti ekraanil.

 

Tulemus

Valminud kodulehega saad tutvuda siin:  

Mõned pildid valminud projektist

 

Alustame koostööd