Desala.ee

Projekt

Koduleht: desala.ee
Tellija: Secret Invest OÜ
Eesmärk: Luua kliendi ettevõttele uus virtuaalne identiteet ehk koduleht

Projekti väljakutse

Minu seekordne klient oli/on eritellimusmööbli, peamiselt köökide, valmistamisega tegelev ettevõte nimega Desala Sisustus. Kliendiga esimest korda kohtudes oli tal juba olemas koduleht, mis tegi kenasti oma tööd, kuid tema “best before” oli lihtsalt läbi saanud ning tuli teha otsus uue ja kaasaegse kodulehe loomise kasuks.
Uus koduleht pidi hästi edasi andma töö kvaliteeti, mida antud eritellimusmööbli valmistamise valdkonnas eriti hinnatakse.
Selle edasiandmise võimaluseks on loomulikult pildid, mida kodulehe külastajad saavad uurida ja veenduda, et pakutav toode ja “käekiri” sobivad kliendi ootustele.
Eritellimusmööbli müümise protsess on enamasti väga personaalne, seega soovis kodulehe tellija kindlasti, et kodulehel oleks hästi presenteeritud ka töötajad, kellega potentsiaalne klient saaks ühendust võtta.

Lahendus

Kodulehe välimuse loomisel kasutasin pisut Google abi ning tutvusin antud valdkonna eripäradega. Eriti oluline oli välja selgitada, kuidas eritellimusmööblit tellida sooviv klient soovib näha pakkuja kodulehte ja sealseid teenuseid.
Muidugi sai pööratud tähelepanu, et koduleht oleks professionaalne, kuid samas lihtne ja hõlpsasti kasutatav ning et kogu info oleks kergesti leitav. Loomulikult on kodulehe arendamisel pööratud suurt rõhku, et leht oleks kiire, kiire ja veelkord kiire.
Lisaks sellele on kasutatud ka kõiki asjakohaseid turvanõudeid, mida üks tänapäeva veebileht peab kasutama.

Tulemus

Valminud kodulehega saad tutvuda siit:

Alustame koostööd