Teenused ja hinnad

Disain

“Hea disain ei teki juhuslikult”

Minu poolt tehtud kodulehtede disain on ilus, funktsionaalne ja lihtne kasutada. Ma rakendan oma töös kaasaegseid disainivõtteid, olen alati kursis viimaste trendidega ning kasutan neid ka oma töös. Lisaks veendun selles, et iga disain näeks välja unikaalne ja samas ka müüv. Hea disain ei teki juhuslikult. Selle loomisel on kindlad põhimõtted ja reeglid, mis lähtuvad kodulehtede külastajate harjumustest (UX). Kõike seda jälgides saan luua ilusad ja lihtsasti kasutatavad kodulehed. Minu poolt tehtud kodulehed on spetsiaalselt disainitud nii, et need toimivad väga hästi ning näevad ilusad välja ka mobiilis ja tahvelarvutis.

Arendamine

“Ma armastan WordPressi”

Iga ehitis vajab tugevat vundamenti. Sama põhimõte käib ka sinu kodulehe kohta. Mina loon kõik kodulehed kasutades vabavaralist sisuhalduse tarkvara nimega WordPress. 2003 aastal turule tulnud tarkvara oli esialgu suunatud ainud blogijate tööriistaks, tänaseks on sellest tarkvarast küpsenud kodulehtede arenduse platvorm, mida kasutab ligikaudu 25% kogu maailma veebilehti (ja see arv kasvab). Ma armastan WordPressi, kuna see on väga paindlik, töökindel ja lihtne kasutada. WordPressi võimekast tarkvarast piisab, et hoida töös sellised maailma suured kodulehed nagu Time, CNN, UPS ja Dow Jones. Samas on WordPress nii kasutajasõbralik ning lihtsasti kasutatav, et selle haldamisega saab hakkama igaüks, kes suudab välja saata e-meili või koostada Word-is dokumenti.

Hooldus

“Mitte hooldamine on alati kulukam, kui hooldamine”

Isegi kõige vastupidavam auto vajab regulaarset hooldust, et see töötaks hästi. Ma pakun täisteenust kodulehe hooldamise jaoks. Seda on vaja selleks, et Sinu koduleht oleks kiire, turvaline ja toimiks nii nagu peab. Selleks, et see nii oleks peab leht olema alati uuendatud ja kasutama tööks kaasaegseid programme. Nii nagu auto mitte regulaarne hooldus võib põhjustada suuremaid väljaminekuid, võrreldes õigeaegselt tegemisega, on ka kodulehe hoolduses. Ma teostan uuendusi ja teen kõik, et kaitsta sinu kodulehte pahavara eest ning teeme kodulehest regulaarseid varukoopiaid. Nii on garanteeritud, et Sinu koduleht, mis on ühtlasi ka ettevõtte internetis paiknev nägu, toimib kliendi jaoks nii nagu vaja.

Hinnad

Kodulehe arendus

Sõna “koduleht” tähenduse alla läheb väga lai valik väga erinevaid lahendusi. See tähendab, et kodulehte kui toodet ei saa hinnastada nagu piima, mida müüakse poeletil. Sellepärast tekitab see ka tihti väga suurt segadust, hirmu ja teadmatust nendes, kes on oma äri edendamisel jõudnud kodulehe tellimise või uuendamise etappi. Hirmu sisu seisneb selles, et ei ole mitte mingit ettekujutust selle kohta kui palju see koduleht, mida mina vajan siis ikkagi maksab, kasvõi umbkaudselt.

Mina arendan peaasjalikult nn visiitkaart kodulehte. Selliste lehekülgede ülesandeks on aidata sinu ettevõttel jõuda läbi digitaalsete kanalite enda potentsiaalsete klientideni ikka siis selleks, et oma teenust müüa ja seeläbi tulu saada.

Antud lahendus ehk siis visiitkaart koduleht sisaldab:

  • Esilehte
  • 3-4 sisulehte, nende kujunduse osa kokkuleppel. Sisulehtedel saad näiteks kirjeldada oma teenuseid/tooteid, kirjutada enda ettevõttest või tutvustada oma meeskonda
  • Kontaktivormi, mille abil kliendid saavad otse kodulehelt soovi korral ühendust võtta ilma, et peaks selleks kodulehelt lahkuma
  • Meeskonna moodulit
  • Kontaktilehte
  • Portfoolio oma tehtud töödest
  • Galeriid
  • Sotsiaalmeedia otseteed
  • Blogi või uudiste lisamise võimalust
  • Klientide tagasiside moodulit

Kui on soov näiteks lisada kodulehel broneerimisvorme, võõrkeeli, rohkem sisulehti vms, siis siin pole piire, kuid siis tuleb hind kokkuleppel ning selle selgitame välja meie esimesel kohtumisel.

Saada kiri » Hind alates 999€+km
Kodulehe hooldus ja haldus
Kodulehe hooldus ja haldus on teenus neile, kellel on juba olemas koduleht, kuid neil endal pole ettevõttes spetsialisti selleks, kes siis silma peal hoiaks kodulehe “tervisel” ja vajadusel ka teeks muudatusi nt info osas, mida kodulehel presenteeritakse.

Kui ettevõttes puudub selleks spetsialist, siis see teenus on suurepärane lahendus kuna sa ei pea palkama selleks omale uut inimest või suunama neid töökohustusi töötajatele, kellel puudub vastav oskustepagas.

Pea meeles, et kodulehe/oma digitaalse identiteedi hooldamine on palju odavam, kui selle mitte tegemine. Võrdle seda näiteks autoga, mille salongist ostad. Kui seda mitte korrapäraselt hooldada, siis peagi seisad silmitsi väga suurte remondiarvetega. Kodulehe puhul kehtib sama.

Võta ühendust ja esmase konsultatsiooni käigus selgitame välja sinu ettevõtte jaoks parima lahenduse.

Saada kiri » Hind alates 149€+km/kuu

Alustame koostööd