Kes ma olen

Minu nimi on Ervet ja alustasin oma vabakutselise veebiarendaja teed täiskohaga 2016 aastal. Ajendiks sai eelnev pikaajaline töökogemus samas valdkonnas ning arusaam, et turul on tugevalt puudus kvaliteetsest teenusest, mis oleks suunatud just väiksematele ettevõtetele ja MTÜ-dele. Seepärast otsustasingi lõpetada töö agentuuris ja keskenduda iseseisvalt peaasjalikult väiksematele ettevõtetele kvaliteetse kodulehe ning digiteenuste pakkumisele.

Minu töö on luua lihtsasti kasutatavaid ja ilusaid kodulehti, mis aitavad sinu ettevõtetel või mittetulundusühingutel olla veebis vääriliselt esindatud ja seeläbi teenida rohkem raha (€€€).

Kui alustame koostööd siis tahan, et sinul läheks hästi, sest siis läheb ka minul hästi kuna suure tõenäosusega oleme koostööpartnerid pikemaks ajaks.

Aitan sind nii kodulehe planeerimisel kui ka vajadusel annan näpunäiteid/ideid/nõu selles osas, kuidas panna koduleht enda äri jaoks parimal viisil tööle. Samuti ei jäta ma sind peale kodulehe valmimist omapäi vaid aitan ka vajadusel nii halduse kui ka hoolduse kohapealt.

 

Koduleht ja selle tellimine on nagu rätsepatöö, kus kehtib reegel üheksa korda mõõda ja üks kord lõika. Seda põhimõtet järgides olen loonud kodulehe arendusprotsessi, mis on arusaadav, läbipaistev ja lõpptulemus on see, milles alguses kokku lepitakse.

Kogu kodulehe arenduse protsessi juures on minu märksõnadeks turvalisus, kiirus, kaasaegsus ja parim klienditeenindus.

 

Alustame koostööd